Potworna Akademia już w lipcu zagości w Zamku Czocha.

Dziesiątki nauczycieli, uczniów i absolwentów Akademii Nevermore przybędą do naszej średniowiecznej twierdzy i urządzą Dzień Przyjaźni między ludźmi i dziwolągami.

Wszystko za sprawą wieloletniej współpracy polskiej filii Hogwartu i Akademii Nevermore.

Podczas tegorocznego konsorcjum magów, istot zmutowanych i ludzi, podjęto wspólnie decyzję o usuwaniu barier między trzema najpotężniejszymi gatunkami zamieszkującymi planetę ziemię. Metodą głosowania ustalono, że idealnym dniem na zjednoczenie będzie Dzień Przyjaźni, który w tym roku odbywa się w Zamku Czocha.

Już 8-9 lipca do Zamku Czocha na festiwal POTWORNA AKADEMIA przybędą niemal wszyscy

uczniowie Akademii Nevermore. Celem wizytacji jest popularyzacja dziwolągów i szerzenie tolerancji absolutnej. Na zamkowym dziedzińcu pojawią się wszelkiego rodzaju wyrzutki – wampiry, syreny, wilkołaki, gorgony. Nie zabraknie również rodziny Addamsów, która z należytym wyprzedzeniem zarezerwowała naszą komnatę książęcą.

Zamek Czocha stanie się bezpiecznym azylem dla wszystkich dziwolągów pragnących zaprezentować się ludziom z jak najlepszej strony. Wyrzutki zaplanowały wiele atrakcji, którymi podzielą się z ludzką populacją.

Z pewnych źródeł wiemy, że odbywać się będą popisy i warsztaty szermierki, koncerty grane na wiolonczeli i harfie w ognistej aranżacji, pokazy i nauka tańca (zostanie kilkukrotnie odtworzony popularny taniec z Mrocznego Balu). Będziecie świadkami pokazu mody gotyckiej, a także uczestnikami wielu warsztatów nawiązujących do świata Tima Burtona.

Te i wiele innych atrakcji tylko w Zamku Czocha.

https://zamekczocha.com/atrakcje/potworna-akademia/